Loading

Nie pozwolimy zgubić Ci się

Facebook, Instagram i inne wynalazki...

Nie możesz pójść na skróty w relacjach z ludźmi.

Scott Stratten

Social Media to źródło niespotykanego do tej pory potencjału marketingowego, a my wiemy jak go wykorzystać. Tworzymy strategie, zarządzamy kampaniami, piszemy teksty oraz raportujemy i analizujemy wyniki. Bez owijania w bawełne, bez kręcenia, bez obaw!

Wyciągniemy Twoją markę z piwnicy i przedstawimy szerokiej, wirtualnej publiczności. Zadbamy o wszystko, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, zadzwoń, napij się z nami kawy.

Uwielbiamy kawę 🙂

Zarządzanie

Tworzymy i zarządzamy skutecznymi strategiami opartymi na potrzebach Twojej firmy. W sposób efektywny zarządzamy profilami Twojej marki w mediach społecznościowych.

Grafika i wideo

Ołówki w dłoń! Stworzymy grafiki, które uatrakcyjnią Twój profil pod względem wizualnym. Tworzymy spójną z treścią identyfikacyję wizualną wykorzystując zdjęcia, filmy i animacje, które przygotowujemy specjalnie dla Twojej marki.

Skuteczny monitoring

Szybko i efektywnie reagujemy na komentarze i wiadomości, dzięki czemu problemom i kryzysom mówimy stanowcze nie! Nie uznajemy zasady "nieważne co- ważne, że mówią". Dzięki temu podejściu Twoja marka będzie kreowana na eksperta Twojej branży.

Copywriting

Bawimy się słowem! Dzięki przygotowanym przez nas treścią budujemy profesjonalny wizerunek Twojej marki. Tworzymy treści atrakcyjne dla Twoich odbiorców, które zaangażują ich i zaciekawią Twoimi produktami.

Kampanie reklamowe

Przygotowujemy i realizujemy skuteczne kampanie reklamowe Twojej marki. Za pomocą analiz i skutecznych narzędzi docieramy do Twojej grupy docelowej, by wśród niej promować Twoje usługi i produkty. Efekty widoczne od razu!

Raportowanie

Nie utrudniamy kontaktu, nie owijamy w bawełnę. Mówimy wprost i prosto z mostu. Zawsze możesz liczyć na analizę wyników zaplanowanych kampanii. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżaco, bez konieczności samodzielnego zerkania w statystyki.

biuro@cooltura.pl

52 335 30 00​

Shopping Basket