Loading

Szaleni ludzie, którym niestraszne są wyzwania

Świeżość i profesjonalizm

to nasz klucz

Zespół Cooltura.pl powstał w momencie, gdy grupa znajomych postanowiła połączyć swoje siły i zacząć funkcjonować pod jednym szyldem. Wydarzyło się to w roku 2017. Ale czy to były nasze początki?

By dowiedzieć się kim jesteśmy, należałoby cofnąć się aż do 2012 roku. Każdy z nas to bez wątpienia inna osobowość i inny temperament. Dodatkowo każdy z nas posiada swój własny, zróżnicowany bagaż doświadczeń.

W naszych szeregach znajdują się osoby, które od kilkunastu lat z wielką pasją oddają się tworzeniu małych arcydzieł zwanych pracami graficznymi oraz stronami internetowymi. Kilkoro z nas zajmowało się również szeroko pojętym marketingiem i promocją, współpracując przy tym między innymi z Eską Bydgoszcz oraz Fashion TV. Są tu także osoby, które pełniły funkcję managerów w kilku bydgoskich lokalach gastronomicznych, m.in. klubach i pubach. Dodatkowo posiadamy szerokie doświadczenie w pracy przy realizacji różnorodnych imprez klubowych oraz dużych eventach plenerowych, takich jak 670 Urodziny Bydgoszczy, Juwenalia Bydgoskie, czy też Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Coli.

Połączenie naszych sił okazało się strzałem w dziesiątkę! Odmienność charakteru i zróżnicowany temperament nie były naszą wadą, lecz zaletą. Teraz stawiamy na jak największy profesjonalizm. A pracowitość, kreatywność, świeżość oraz nowoczesność i przebojowość skutkują indywidualnym podejściem do każdego z projektów, zadowalając w 100% naszych zleceniodawców.

biuro@cooltura.pl

789-052-325

Shopping Basket