Loading

Razem w stronę !

Ludzie mawiają - dobra sztuka obroni się sama...

Ale czy na pewno?

Świat show biznesu, jak każda inna dziedzina życia ma swoje tajemnice, zakamarki i zawiłe szlaki. Dziś nie wystarczy tworzyć dobrego materiału i posiadać talentu, by osiągnąć sukces.  W dobie internetu, powszechnego dostępu do koncertów, muzyki i sztuki, trzeba umieć się także dobrze sprzedać. 

Kilka lat temu podjęliśmy się współpracy z młodymi, wschodzącymi artystami, którzy dzisiaj znani są szerszej publiczności i grają kilkadziesiąt, bądź nawet kilkaset koncertów rocznie. Naszym ogromnym atutem jest wszechstronność. Nie zajmujemy się jedynie managmentem, posiadamy także ogromne doświadczenie w organizacji i realizacji różnorodnych projektów artystycznych i muzycznych. Wiemy więc na co zwrócić uwagę, by artyście było łatwiej.

 

Współpracujemy z młodymi, dobrze zapowiadającymi się twórcami, jak i starymi wyjadaczami. Bookujemy i organizujemy koncerty i trasy koncertowe, pozyskujemy sponsorów, odpowiadamy za kontakty z mediami czy pomagamy w kwestiach prawnych. Ale to tak naprawdę nie jedyne zadania prawdziwego managera. Na sukces zawsze wpływ mają setki innych szczegółów, o których możesz nie mieć pojęcia. 

Ty zajmij się tym w czym jesteś najlepszy,

biuro@cooltura.pl

52 335 30 00​

Shopping Basket